Soft Skin – depilacja laserowa Wrocław

Soft Skin – depilacja laserowa Wrocław
Paralotnie – nazwa:
Soft Skin – depilacja laserowa Wrocław
Paralotnie – kategoria:
Paralotnie – opis:

Soft Skin świadczy profesjonalne usługi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz dermatologii. Zainteresowane osoby mogą zdecydować się na m.in. profesjonalnie wykonywane peelingi, laserowe leczenie blizn i rozstępów czy też zamykanie zmian naczyniowych. Wszystkim zajmują się wykwalifikowani specjaliści, którym można powierzyć swoje ciało i jednocześnie nie obawiać się o dobre samopoczucie.

Depilacja laserowa Wrocław fot.1

Szczególną popularnością w gabinecie Soft Skin cieszy się depilacja laserowa, która wykorzystuje rewolucyjne urządzenie Soprano ICE Platinum. Taka usługa doprowadza do tego, iż w krótkim czasie można pozbyć się nadmiernego owłosienia. Dodatkowe włoski są skutecznie niszczone u pacjentów z jasną oraz ciemną karnacją.

Depilacja laserowa Wrocław fot.2

Taki zabieg jest jak najbardziej uniwersalny i daje w pełni satysfakcjonujące efekty. Depilacja laserowa może być realizowana na opalonej skórze. Zabiegi są całkowicie bezbolesne i ekspresowo przeprowadzane. Usuwane owłosienie może być zabiegiem sezonowym, ale też pełną serią, która jest wykonywana przez okrągły rok.

Paralotnie telefon:
512822207
Patralotnie – NIP:
7532154115
Patralotnie – REGON:
021847160
Paralotnie – adres siedziby:
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
  • Soft Skin – depilacja laserowa Wrocław
  • Soft Skin – depilacja laserowa Wrocław