ABC-Service Wrocław – sprzątanie i utrzymanie czystości

ABC-Service Wrocław – sprzątanie i utrzymanie czystości
Paralotnie – kategoria
Paralotnie – opis

Firma ABC Service z Wrocławia ma przyjemność przedstawić Państwu swoją propozycję. Jesteśmy przedsiębiorstwem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem i w tym czasie świadczyliśmy i nadal świadczymy kompleksowe usługi z zakresu utrzymania porządku. Nasza oferta to na przykład całoroczne utrzymanie porządku na terenie Waszej posesji, sprzątanie po wykonanych remontach, a także sprzątanie powierzchni biurowych i socjalnych.

Utrzymanie czystości Wrocław fot.1

Znajdziecie również Państwo u nas propozycję sprzątania specjalistycznego, którą to ofertę kierujemy do właścicieli firm, klientów przemysłowych i instytucjonalnych, a także do zarządców różnego rodzaju budynków. Pielęgnacja zieleni to kolejna dziedzina którą się zajmujemy, obsiewamy trawniki, zajmujemy się ich koszeniem, a także wycinamy stare i chore drzewa oraz wykonujemy inne czynności związane z zielenią. Pomożemy także przy transporcie gabarytów, a jeśli będziecie chcieli Państwo zakupić sprzęt do czyszczenia czy też chemię gospodarczą to również jesteśmy do usług.

Utrzymanie czystości Wrocław fot.2

Na koniec proponujemy profesjonalne usługi związane z ochroną mienia i osób, gdzie między innymi zajmujemy się strzeżeniem i monitorowaniem obiektów czy też konwojowaniem rzeczy wartościowych i pieniędzy. Wszystkie niezbędne informacje uzyskacie Państwo na naszej stronie internetowej www.abc-service.pl.

Firma Sprzątająca ABC-Service

Paralotnie telefon
713544354
Patralotnie – NIP
8980025555
Patralotnie – REGON
930522767
Paralotnie – adres siedziby
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
  • ABC-Service Wrocław – sprzątanie i utrzymanie czystości
  • ABC-Service Wrocław – sprzątanie i utrzymanie czystości