Centrum Rehabilitacji Gawłowska we Wrocławiu

Centrum Rehabilitacji Gawłowska we Wrocławiu
Paralotnie - kategoria
Paralotnie - opis

Nowoczesne Centrum Rehabilitacji Gawłowska jest placówką, która dzięki doświadczonej kadrze i profesjonalnym urządzeniem wspomagającym rehabilitację, zapewnia pacjentom maksymalnie szybki powrót do zdrowia i pełnej sprawności.

Rehabilitacja w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.1

W centrum pracują wyłącznie wykwalifikowani pracownicy, rehabilitanci i fizjoterapeuci, którzy codziennie wkładają maksimum efektu w pomoc innym tak, by przyspieszyć powrót do poprzedniej formy, niwelując efekty słabszej kondycji po wypadkach, operacjach, zabiegach i przetrenowaniu.

Rehabilitacja w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.2

Centrum Rehabilitacji Gawłowska oferuje leczenie kręgosłupa i jego kontuzji, rehabilitację barku i kolan po różnego rodzaju urazach, ale także po operacjach wszczepiania protez i endoprotez.

Rehabilitacja w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.3

Także rehabilitację stawu skokowego i łokciowego, wsparcie w dochodzeniu do formy po artroskopii kolana i zajęcia ściśle ukierunkowane na rehabilitację sportową. W centrum leczą się zarówno osoby po urazach codziennych, kolizjach drogowych, jak i sportowcy, którzy ulegli wypadkom w trakcie rozgrywek i treningów.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Paralotnie - adres WWW
Paralotnie telefon
663025800
Patralotnie - NIP
8981153108
Patralotnie - REGON
363264255
Paralotnie - adres siedziby
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
  • Centrum Rehabilitacji Gawłowska we Wrocławiu
  • Centrum Rehabilitacji Gawłowska we Wrocławiu
  • Centrum Rehabilitacji Gawłowska we Wrocławiu